Heron LPG generátory

Nová řada HERON generátorů

Představujeme vám kompletně přepracované generátory HERON s moderním designem. Ponechali jsme motor a alternátor, které jsou srdcem každého generátoru a u kterých máme po mnoha letech používání otestovanou jejich spolehlivost a dlouhou životnost. Ale všechno kolem nich jsme změnili, abychom usnadnili práci s generátory. S novými modely se snadněji manipuluje, jsou tišší, snadněji se startují a lze lépe přečíst jejich provozní stav.


1/ design

Ponechali jsme základní rám z tlustých trubek, pokrytý pevnými ochrannými plechy. Přidali jsme další moderní prvky spojující jednoduchost obsluhy s odolností při práci v těžkých podmínkách a kvalitou generátorů HERON.


2/ madlo

Na místo běžných dvou madel používáme nový typ madla, které umožňuje jednoduchou manipulaci s generátorem pomocí jedné ruky.


3/ podvozek

Těžké generátory jsou nyní standardně dodávány s podvozkem pro snazší manipulaci.


4/ tišší výfuk

Nový výfuk je o 5 decibelu tišší a zároveň je zvuk pocitově příjemnější, protože tolik “nedrnčí” jako u ostatních elektrocentrál.


5/ LCD měřič

Snadno viditelný digitální multifunkční měřič s funkcí motohodin, voltmetru, frekvence a aktuálních motohodin.


6/ vypínač

Generátory s elektrickým startem jsou nyní vybaveny třípolohovým přepínačem, který umožňuje jednoduchý start jedním prstem.